در شور و خوشبختی

عبور باید کرد و همنورد افق های دور باید شد...

 

روزهایی که گذشت روشن بودن و شاد! سبز بودن و لطیف! سرشار از عشق بودن و آرامش...دو روز رو در دل جنگل ها و کنار آبشارهای گلستان سپری کردیم. چقدر قشنگه این نقطه از ایران؛ پر از لطافت و شکوه!

در این برنامه روز پنج شنبه 2 آبان از آبشارهای ساسنگ واقع در 18 کیلومتری شهرستان مینودشت بازدید کردیم. روز جمعه 3 آبان هم به آبشارگردی در منطقه شیرآباد و کبودوال گذشت.


هوا بسیار مطبوع و عالی بود. کمی باران شبانه همه چیز رو مهیای برنامه ای به یاد موندنی کرد فقط گل و شل مسیر نگذاشت تا آبشار دوم به بعد شیرآباد رو ببینیم.

در این سفر با مردمانی آشنا شدیم که پر از مهربونی بودن. خدا رو به خاطر همه این چیزهای خوب شکر...


 

پ.ن 1 جا داره از دوست بسیار عزیزمون آقای علی شاه محمدی که لطف کردن و دوستای خوبشون رو به عنوان راهنما به ما معرفی کردن تشکر کنم. راننده های مینی بوس هم بسیار خوب و مهربون بودن. متشکریم علی آقا. :)

پ.ن 2 امروز فهمیدم دو تا از دوستان کوهنوردم باهم ازدواج کردن. آنا فراهانی و امین معین دو تا ازون مهربونا و کار درستان. خیلی خوشحال میشم وقتی دوتا کوهنورد باهم ازدواج می کنن. یه جورایی به عاقبت بخیری شون مطمئنم. براشون روزهای خوب و عاشقانه آرزومندم...

/ 6 نظر / 38 بازدید
فرید

سلام آبجی سیمین علی جان چطوره؟ عکسها بسیار زیبا بود سپاس همیشه شاد و بهروز و کاکروا باشید

شاه محمدی

سلام بر همنوردان خوبم . خیلی خوشحالم که به استان گلستان سفر کردید و لذت بردید . ببخشید در برنامه نبودم . همانطور که اطلاع داشتید سرپرست برنامه پیمایش جنگل ابر بودم . هر وقت کاری بود در خدمت هستم . موفق باشید[گل][گل]

عیسی

سلام خانم نوری. از عکس ها معلومه خیلی برنامه ی خوبی داشتین. خوشحالم که خوش گذشته بهتون. سبز باشید و شاد همیشه...

دلي

وااااااااااااااااي خدا عجب مناظري، عجب سفري، با اين عكسا به منم خوش گذشت. چه جاهاي بكري عكس انداختين. هميشه به سفر. راستي همسر محترم كجا هستين كه دلتنگي‌شو مي‌كني؟

joudaki

زیبا بود...............